Ohlášky 15. 9. 2024

Pořad bohoslužeb v týdnu od 15. do 22. září 2024

Ne24. neděle v mezidobíKomín
Za rodinu Heisovu.
Za zdraví synů a víru vnuček a duše v očistci.
PoPamátka sv. Ludmily, mučednice18.00Za zemřelou paní Alenu Vaškovou.
ÚtÚterý 24. týdne v mezidobí
StStředa 24. týdne v mezidobí11.00Pohřeb: Bohumil Holčák
18.00Za farníky.
ČtČtvrtek 24. týdne v mezidobí
Památka sv. Ondřeje Kim Tae-gŏna,kněze, Pavla Chŏng Hasanga a druhů, mučedníků18.00Za zemřelou babičku Marii a její zemřelou dceru Marii.
SoSvátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty8.00Za ukončení války na Ukrajině, mír ve světě a obrácení lidských srdcí k Bohu.
Ne25. neděle v mezidobíKomín
Za zesnulého Ing. Viléma Jüttnera.
Na poděkování za dar života s prosbou o požehnání na každý den.
Za zemřelého Vítězslava Žůrka a živou a zemřelou rodinu.

Dnešní sbírka byla na bohoslovce a církevní školství.

V pondělí v 19 hodin se ve farním sále koná setkání farní rady.

V sobotu v jundrovské kapli v 11 hodin oslaví diamantovou svatbu manželé Antonín a Marie Hrubešovi.

Příští neděli bude farní sbírka na opravu střechy kostela.

Chtěl bych nabídnout všem, kteří nejsou pokřtěni a měli by o křest zájem, vstup do přípravy na křest (katechumenát). Příprava bude trvat cca 1 rok. Setkání budou každých 14 dnů vždy v pondělí v 19.00 a budou trvat hodinu. Celé období katechumenátu bude trvat cca 1 rok. První setkání bude v pondělí 23. září.

Děti, které byly v minulém školním roce (2023/2024) u 1. sv. přijímání, jsou zvány na čtvrtek 3. 10. na Petrov prožít den naplněný zajímavými aktivitami a setkat se s biskupem Pavlem. Program a kontakt na přihlášení pro děti naší farnosti je na plakátku ve vývěsce před kostelem a rodiče, jejichž dětí se setkání týká, ho také dostali od Lenky Procházkové mailem. Čas společného odjezdu z Komína a také návratu upřesníme přihlášeným před setkáním.